.

.

sobota 9. července 2011

Ach jo....po druhé

Tak jsem skončila ve špitále...a budu tu prý asi měsíc. Zítra dostanu po týdnu propustku na dvě hoďky, abych se mohla doma aspoň otočit a pobalit si pár věcí. Vysvětlila jsem totiž doktorovi, že nemůžu chtít po manželovi, aby mi donesl jehlice a vlnu, když neví, jakou chci. Doufám, že až se vrátím domů, budu se moct pochlubit nějakými výrobky.

Dnes jsem na netu jen proto, že mi manžel milostivě půjčil do zítra laptop. Ach jo.....

Přeju všem krásné léto!

3 komentáře:

  1. Janičko,doufám, že už jste všichni v pořádku doma a moooc odpočíváš!!! Myslím na tebe, minule mi nešel vložit opět komentář!!! Držím pěstičky pro štěstíčko!!! Ajka.

    OdpovědětVymazat
  2. Ajko, už jsme doma a po včerejší kontrole už můžu pomalu přejít z klidového režimu. Slááva! Už mě z toho ležení pekelně bolí záda. Tak je teď rozcvičuju úklidem domácnosti. Manžel je moc šikovný, všechno dělal za mě, ale ne přesně dle mých představ :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Jani, hlavně se opatruj.o) Teď jsem se prolouskala k tomu, že čekáš děťátka, opožděná gratulačka, mám radost (dvojnásobnou)! Nohy hore a vlně zdar! Mmch. to cinkání jehlic musí být pro miminka strašně příjemné, taková zvonkohra:o) J.

    OdpovědětVymazat